Jaką biżuterię założyć na bal andrzejkowy?

Andrzejki to wieczór, który już od wielu lat cieszy się ogromną popularnością, szczególnie pośród młodych kobiet. Mowa tu w końcu o dniu, w którym, dzięki wróżbom, panny dowiadują się, kto stanie się ich wybrankiem. I chociaż więcej tu zabawy niż prawdziwej magii, wieczór andrzejkowy to w dalszym ciągu idealny moment na spotkanie z koleżankami.

Myśląc jednocześnie o takim wyjściu, dobrze jest zastanowić się nad doborem pasującej kreacji. Kolorowa bransoletka, ozdobiona symbolem lub kamieniami, z pewnością jest tu ciekawym wyborem. W niniejszym artykule podpowiemy, jakie ozdoby najlepiej sprawdzą się w ten niezwykły wieczór.

Magiczna biżuteria

Ponieważ Andrzejki są wieczorem pełnym magii, bransoletka przedstawiająca związane z nią symbole z pewnością będzie dobrym uzupełnieniem naszej kreacji. Mowa tu o kolorowej bransoletce z kamieni, lub przyozdobionej czterolistną koniczyną, ankh lub innym wizerunkiem, sprzyjającym atmosferze niewinnego mistycyzmu. Chodzi tu przede wszystkim o to, aby nasza ozdoba sama z siebie pełniła rolę pozytywnego talizmanu, mającego zagwarantować nam pozytywny wynik miłosnej wróżby.

Biżuteria miłosna

Wieczór ten jest także idealną okazją na rozmowy z koleżankami, dotyczące właśnie miłosnych rozterek. Z tego też powodu, bransoletki z serduszkami lub innymi ozdobami, przywodzącymi na myśl miłość, będą jak najbardziej na miejscu. Równie pasujące będzie akcesorium, które otrzymaliśmy od już poznanej bliskiej osoby. Taki prezent sprzyja miłym wspominkom, zaś ubranie go z pewnością ucieszy osobę, od której go otrzymaliśmy.

A może coś eleganckiego?

Bez względu na to, czy preferujemy kolorową bransoletkę z kamieni, tudzież wyszukane ozdoby ze złota tudzież srebra, Andrzejki możemy także potraktować jak każde wieczorne wyjście ze znajomymi. Stylowa biżuteria, nawet niepowiązana bezpośrednio z tematyką wieczoru andrzejkowego, w dalszym ciągu pozwoli nam na pokazanie swojego stylu innym uczestniczkom. Pamiętajmy jedynie, aby dokładnie połączyć ze sobą bransolety, jeśli na jedną rękę mamy zamiar ubrać ich kilka. Wybierzmy odpowiadające sobie kolory, unikając jednocześnie zakładania małych ozdób wraz z dużo większymi.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.