Bransoletki emaliowane – bogactwo kolorów na każdą okazję

Myśląc o bransoletce, bardzo często do głowy przychodzą nam jej najbardziej tradycyjne odmiany. Mowa tu oczywiście o biżuterii ze złota, srebra lub platyny, nierzadko wysadzanej koralami lub kamieniami szlachetnymi.

Rynkowi jubilerskiemu, jako przemysłowi opartemu na kreatywnych eksperymentach, nieobce są jednak eksperymenty. Jednym z ich wyników są bransoletki emaliowane, stawiające na prosty, lecz efektowny, design, oraz, co najważniejsze, bogatą paletę barw.

Kolorowe kreacje

Za przykład biżuterii tego typu może nam posłużyć seria bransoletek emaliowanych MUDI polskiej marki SADVA. Bransoletki te, wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, co ułatwia dobranie je do naszego stylu. Dla przykładu, bransoletka złota, wzbogacona o wzornictwo w innych kolorach, idealnie dopełni kreację opartą na czerni. Kolekcja MUDI oferuje nam także inne typy biżuterii, zaś poszczególne jej elementy współgrają ze sobą idealnie.

Osobom, lubującym się w biżuterii bardziej nietuzinkowej, spodoba się z kolei inna propozycja SADVA. Jest nią bransoletka Barcelona, opierająca swój design na stalowej sprężynie połączone z bursztynem lub srebrem. Bogactwo barw idzie tu w parze z nowoczesnością, zaś sama bransoletka wspaniale dopełni nasze codzienne kreacje.

Równie ciekawymi bransoletkami emaliowanymi są ozdoby z serii FLYwithSAVA. Mowa tu o bransoletkach na sznurku, wzbogaconych o elementy z metali szlachetnych w kształcie motyla – symbolu marki. Oryginalne wiązanie, wespół z dodatkowym łańcuszkiem, umożliwi nam proste dopasowanie bransolety do naszego nadgarstka. Jeśli szukamy więc ciekawych, kolorowych ozdób, biżuteria emaliowana otwiera przed nami ogrom nowych możliwości!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.